МЕНЮ
Головна / Більше прозорості та поповнень в бюджет: Укроборонпром продаватиме через 44 майданчики Прозорро.Продаж
Більше прозорості та поповнень в бюджет: Укроборонпром продаватиме через 44 майданчики Прозорро.Продаж

Відтепер активи підприємств-учасників концерну будуть продаватися через всі авторизовані торговельні майданчики Прозорро.Продажі. Таке рішення було прийнято новою командою Укроборонпрому, очолюваною Айварасом Абромавічусом. 

Співпраця Укроборонпрома з електронною торговою системою Прозорро.Продажі розпочалася ще у 2018 році. Тоді концерном було оголошено кваліфікаційний відбір для майданчиків, критерії якого пройшли лише десять. Цього тижня новим керівництвом концерну було прийняте рішення, про відкритий доступ до активів для всіх 44 акредитованих торговельних майданчиків. 

“Ми будемо наполегливо працювати над конкуренцією, рівним доступом  та відкритістю в закупівлях та продажах через Прозорро.Продажі для всіх підприємств державного концерну Укроборонпрому”, - Надія Бігун, директором департаменту закупівель.

За час співпраці в системі відбулися 126успішних аукціонів від 23 організацій, що входять до концерну. Завдяки прозорим торгам середнє збільшення початкової вартості складає 7%, а це більш ніж  55 мільйонів гривень доходу. 

Олексій Соболев, директор ДП "Прозорро.Продажі": “Продаж непрофільних активів державних підприємств - це один із перспективних напрямків, який суттєво може поповнити бюджети держпідприємств. За час нашої співпраці ми встигли продати активів на 55 млн грн. Впевнений, що відкритий доступ та рівні умови збільшить цю цифру в рази”. 

Нагадаємо, що "Укроборонпром" об’єднує більше 100 підприємств-учасників у 5 основних галузях оборонної промисловості, зокрема, у розробці та виготовленні озброєння та техніки, науковій діяльності та експортно-імпортних операціях. Концерн має більше 10 конструкторських бюро, загальна кількість співробітників концерну - близько 80 000, та майже 20 000 об'єктів нерухомості.